۶ نکته‌ای که ممکن است از مراسم رونمایی سری آیفون ۱۱ از دست داده باشید

نظر شما در مورد آیفون ۱۱ چیست؟

پرچمدار جذابی که با پردازنده جدید، دوربین قدرتمند، باتری حجیم و مجموعه‌ای از فناوری‌های نوین به بازار آمده تا طی ۱۲ ماه آینده به یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های سال تبدیل شود. در حالی‌که آیفون به وضوح در طی یک دوره طولانی مدت بهبود تدریجی را طی می‎کند، اما همچنان نقص‌هایی در این پرچمدار یافت می‌شود، نقص‌هایی که اپل با دیگر محصولات خود، آن‌ها را پوشش می‌دهد،

شرکت اپل در رویداد اخیر خود همراه با سری آیفون ۱۱ محصولاتی دیگر را نیز معرفی و اطلاعات جدیدی از تولیدات خود را منتشر کرد، مواردی که زیر سایه معرفی آیفون ۱۱ گم شده و کمتر به آن توجه می‌شود. تیم کوک برروی استیج سال استیو جابز، سخنان مهم دیگری به جز عنوان کردن مشخصات آیفون ۱۱ را بر عهده داشت، در این گزارش به ۶ مورد از دیگر اتفاقات و موضوعات مطرح شده در مراسم رونمایی آیفون ۱۱ خواهیم پرداخت.

 

آیپد یک رایانه شخصی است

 

تیم کوک گفت: “ما هیچ وقت از آینده آیپد هیجان زده نشده‌ایم. ” آیپد با تمامی قابلیت‌های خود نصف آیفون قیمت دارد، موردی که می‌تواند موفقیت فروش این محصول را تضمین کند. هنگامی‌که اپل صراحتا آیپد جدید و کمی بزرگتر خود را با رایانه‌های شخصی مک این شرکت مقایسه کرد، با استفاده از بخش کوچک ipados و به همراه بسیاری موارد دیگر، کنترل ماوس به ipad نیز منتقل شد، حال به نظر می‌رسد که نه فقط یک آیفون بزرگ، بلکه آیپد با این ویژگی‌ها رقیب سرسخت رایانه شخصی بازار باشد، این آیپد‌های کوچک مجهز به یک کانکتور هوشمند کوچک هستند، بنابراین می‌توانید یکی از صفحه کلید‌های هوشمند اپل را برای یک تجربه به رایانه شخصی اضافه کنید. در حال حاضر آیپد دیگر شباتی بسیار زیاد به رایانه‌های شخصی دارد و از حالت یک تبلت خارج شده است.

 

اپل درست کار می‌کند

چیزی که می‌توان از این رویداد دریافت آن است که اپل به طور کلی مسیر درستی را در پیش گرفته و در مجموع خدمات خوبی ارائه می‌دهد، این شرکت هرسال نسبت به گذشته خود رشدی مناسبی دارد و این روند ادامه دار شده است. اپل را می‌توان به عنوان یک الگوی مناسب در حوزه کسب‌و‌کار دانست، این شرکت از تمام دارایی خود نهایت بهره را می‌برد و دست برروی هر کاری که می‌گذارد، آن را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *